Опубликовано вчера

Administrator

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Condiții de muncă:

  • Regimul de lucru este de la 9.30 la 19.00.
  • Echipa de lucru este formată din 4 persoane.

Responsabilități:

  • Întâmpinarea vizitatorilor și îndrumarea acestora către zona de cafe cu deserturi oferite de Desserts by Irina Negara, precum și către zona de Showroom Notre.
  • Consultarea vizitatorilor în legătură cu hainele și alte produse disponibile.
  • Gestionarea echipei mici, inclusiv preluarea comenzilor.
  • Asigurarea unei experiențe plăcute pentru clienți și oferirea de consultanță detaliată.

Salariul oferit începe de la 10.000 lei.

Преимущества

Персональные бонусы

О компании

“ We bake your memories “
Custom made cakes and desserts.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Strada Nicolae Testemițanu, 3/8
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?