Опубликовано вчера

Recepționeră

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Recepționeră în instituție medico-sanitară  (mun. Chișinău, Buiucani)

Alter-MED - Clinica de Medicină Estetică și Chirurgie Plastică, Teinvită într-o echipă de profesioniști, pentru a dezvolta o carieră de success, împreună facem lumea mai frumoasă!

Suntem bucurosi ne extindem Echipa cu persoane talentate șipasionate de meseria sa.

Cerinţe faţă de candidat:

  • Abilități de organizare, planificare și prioritizare.
  • Persoană pozitivă, proactivă, deschisă și comunicativă.
  • Dedicație și orientare spre pacient;
  • Experiența de profil nu este obligatorie, dar constituie un avantaj.
  • Vorbire fluentă a limbilor română, rusă (engleza ar constituiun avantaj).
  • Bune cunoștințe de operare PC.
  • Atenție la detalii, responsabilitate, atitudine pozitivă;
  • Abilități de lucru în echipă- amabilitate și loialitate.

Responsabilităţile postului:

  • Evidența bazei de date a pacienților, înregistrarea, programarea/reprogramarea și repartizarea pacientului la medicul specialist;
  • Întâmpinarea pacienților și ghidarea acestora;
  • Informarea pacienților despre servicii;
  • Recepționarea, prelucrarea și distribuirea informației (apeluritelefonice, corespondență, colectarea datelor);
  • Organizarea lucrului documental cu pacienții: cartelemedicale, acorduri, contracte etc.;
  • Încasarea contravalorii serviciilor medicale și alte sarcini care asigura o atmosferă caldă și primitoare la recepție;
  • Asigurarea documentară a proceselor ce au loc în companie;
  • Respectarea standardelor clinicii;
  • Alte responsabilități conform fișei postului.

Oferta noastră:

  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă de profesioniști, orientată spre rezultat;
  • Program de lucru flexibil;
  • Salariu motivant;
  • Posibilități de dezvoltare și creștere în carieră;
  • Condiții de muncă moderne, confortabile;
  • Reduceri la toată gama de servicii pentru angajați;

Pentru detalii și informaţii apelați: (+373) [показать номер]69400949

CV-urile se recepţionează la e-mail: info@altermed.md ( rugămindicaţi poziţia pentru care aplicaţi).

Отправить резюме

О компании

Clinică de Medicină estetică și Chirurgie Plastică

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Буюканы, Alba-Iulia 81/3
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?