Недавно опубликовано

Manager relații cu clienți

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

CE VĂ OFERIM NOI:

  • Lucrul într-un oficiu confortabil, dotat după cele mai noi tendințe;
  • Program de lucru convenabil: Lu-Vi de la 09-00 până la 18-00;
  • O echipa tânără, distractivă și prietenoasă;
  • Angajare oficială / pachet social complet;
  • Oportunitatea de a-ți construi o carieră într-o echipă de profesioniști;
  • Livrarea prânzului în oficiu;
  • Cafea naturală din contul companiei;
  • Compensație de 50% pentru activitățile sportive;
  • Oficiu dispune de: Playstation, aparat cu jocuri mecanice, fotbal de masă, sală de sport, cameră de realitate virtuală, darts, etc;
  • Totodată, oficiu dispune de o bibliotecă cu literatură modernă de afaceri.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Formarea ofertelor comerciale;
  • Ședințe cu clienții;
  • Întocmirea documentelor pentru încheierea unei afaceri;
  • Asistență pentru proiectele existente;
  • Conducerea proiectului în colaborare cu managerul de proiect.

CERINȚE PENTRU CANDIDAT:

  • Cunoașterea limbilor rusă și română - OBLIGATORIU;
  • Capacitatea de a comunica cu oamenii, bunăvoința;
  • Abilitatea de a învăța;
  • Responsabilitate și diligență:
  • Rezistență la stre;
  • Experiența în vânzarea produselor și serviciilor digitale - constituie un avantaj.

Lucrul la noi - este cea mai bună experiență posibilă! Vino și verifică!

Dacă considerați, că nu aveți competențele necesare, dar sunteți dornici să vă dezvoltați în acest domeniu, trimiteți CV-ul la: job@webmaster.md.

Vă rugăm să indicați poziția dorită în subiectul email-ului dvs.

Și ține minte, nu contează pentru noi dacă ai experiență, ne pasă de Tine!

Отправить резюме

О компании

Studio Webmaster – ведущая IT компания Молдовы, с молдо-немецким капиталом, лидер в области предоставления ИТ-решений для бизнеса. Опыт работы более 15 лет. В списке наших клиентов крупнейшие молдавские и мировые компании.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Mircea cel Bătrîn, 25/2
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?