Опубликовано вчера

Operator 1C

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
8 500 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Experienţă într-o pozitie similară;
  • Studiile economice reprezintă un avantaj;
  • Disciplină și acuratețe;
  • Cunoașterea limbei române ;

Responsabilități:

  • Indeplinirea operatiunilor de baza cu clasificatoarele, registrele, documentele si rapoartele din programa 1C;

Oferim:

  • Loc de muncă stabil;
  • Angajarea oficială comform Codului Muncii al RM;
  • Orar de muncă: Luni- Vineri 09:00-18:00;
  • Alimentarea gratuită;

CV-urile sînt recepționate la poșta electronică: hr@oiltech.md
Site-ul companiei: https://oiltech.md
Tel.: [показать номер]069502503
Adresa: Botanica, str. Salcâmilor 5, Chișinău

Ключевые навыки
Adaptabilitate Lucru în echipa

О компании

Compania „Oiltech” produce protectoare din metal și plastic destinate protecției țăvilor folosite în conductele de petrol și gaz.

Operatorii sunt instruiți de către maiștri din producere în baza instrucțiunilor corespunzătoare funcției, Politicii de Calitate și Regulamentul Intern. Sunt dotați cu îmbrăcăminte, încălțăminte de lucru și prînzul gratuit în cantina companiei.

Angajații responsabili au posibilitatea de creștere profesională și de avansare în carieră în cadrul companiei.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Botanica, str. Salcâmilor 5
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?