Недавно опубликовано

Receptionist / consultant

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilitati:

  • Intampinarea, consultarea si inregistrarea clientilor
  • Completarea documentatiei relevante
  • Promovarea noilor produse și servicii ale companiei (tehnica medicala)
  • Inregistrarea si gestionarea comenzilor
  • Vinderea produselelor companiei

Cerințe:

  • Persoana flexibilă, energică, dornică de a învăţa lucruri noi
  • Persoana orientată spre pacient-client
  • Cunoașterea limbilor româna și rusă
  • Competențe de comunicare
  • Adaptare la munca in echipa
  • Abilităţi de lucru la calculator (Microsoft Office)

Condiții de muncă:

  • Salariu atractiv
  • Asigurare deplină cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ
  • Acces gratuit la programe personalizate de training
  • pachet social asigurat;
  • ambianță prietenoasă și echipă binevoitoare și profesionistă.

CV-urile se recepţionează la e-mail: sirexton@list.ru (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi).
Mulţumim tuturor persoanelor interesate, doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?