Опубликовано вчера

Inginer-expert auto

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiență în domeniul asigurărilor constituie un avantaj;
  • Perseverență, seriozitate și disciplină;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Îndeplinirea responsabilă și la timp a sarcinilor;
  • Cunoștințe bune de operare PC MS Office.

Condiții de muncă:

  • Salariu motivațional;
  • Pachet social integral;
  • Oportunități de dezvoltare într-un mediu profesionist.

Responsabilități:

  • Efectuarea constatărilor și calculelor pentru stabilirea prejudiciilor materiale la autoturisme deteriorate;
  • Întreprinderea acțiunilor corespunzătoare în scopul asigurării unei interacțiuni lucrative cu specialiștii din cadrul societăților de asigurare, stațiile auto, unitățile specializate în comercializarea pieselor auto;
  • Antrenarea, în funcție de necesitate, a altor specialiști sau experți independenți în scopul consultării asupra diferitor situații specifice;
  • Contribuirea la identificarea metodelor eficiente necesare pentru posedarea unui mecanism automatizat privind calculele prejudiciilor provocate mijloacelor de transport.

Program de lucru: de luni până vineri, între orele 09:00 - 18:00, pauză de masă între orele 13:00 - 14:00. Acest job presupune prezența fizică în oficiu.

Dacă doriți să faceți parte din echipă, vă invităm să aplicați CV-ul Dvs. la adresa de email: office@transelit.md.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. 31 August 1989, 31
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?