Опубликовано вчера

Chelner/ Chelneriță

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Restaurantul Aproape își mărește echipa!

Suntem în căutare de chelneri/chelnerițe!

Ce este necesar pentru a obține acest job?

  • Să fii orientat/ă catre client, responsabil/ă, ordonat/ă, amabilă
  • Să ai atitudine prietenoasă și ospitalieră;
  • Să deții abilități bune de comunicare, să fii o persoana energică; și rezistent/ă la stres;
  • Să ai experiență de muncă în domeniu nu mai puțin de 1 an.
  • Cunoașterea  limbii române, ruse la nivel de vorbire fluentă.

 Misiunea chelnerului în restaurant:

  • preluarea comenzilor într-o maniera eficientă și profesionistă;
  • acordarea ațentiei cuvenite și asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;
  • cunoașterea meniului astfel încât să poată oferi în orice situație informatii complete;
  • cunoașterea cărții de vinuri și comercializarea acestora;
  • respectarea normelor igienico-sanitare;
  • menținerea curățeniei și ordinii la locul de muncă.

La Restaurantul Aproape vei beneficia de:

  • Salariu motivant, pachet social complet;
  • Oportunități de avansare și dezvoltare în carieră;
  • Program de lucru în ture;
  • Transport și mese asigurate de companie;
  • Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă!

Te-ai regăsit?! Trimite CV-ul la adresa electronică: hr.restaurantaproape@gmail.com, sau sună acum la numărul de telefon +[показать номер]373 784 25 431 sau +[показать номер]373 682 88 222.
Vom fi bucuroși să faci parte din echipa noastră!

О компании

Restaurant Aproape

Povestea noastră magică s-a născut din dragostea de a oferi bucurii și emoții. Restaurant Aproape este unul dintre cele mai noi și selecte restaurante din Chișinău. Călătoria gusturilor unice începe cu cele mai savuroase prânzuri și cele mai delicioase preparate pentru o cină romantică. Mâncarea gustoasă, decorul elegant și energia pozitivă sunt motivele care te vor convinge să revii cu drag în restaurantul nostru.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Nicolae Dimo 1
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?