Опубликовано вчера

Agent comercial or. Chișinău

crown VIP Компания
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Аэропорт, Бачой, Ботаника, Бубуечь, Будешты , Буюканы, Вадул-луй-Водэ, Гидигич, Дурлешты, Кишинёв, Кодру, Крикова, Рышкановка, Скулянка, Ставчены , Старая почта, Сынджера, Телецентр, Центр, Чеканы, Чореску

Описание вакансии

[показать номер]52602401-38d3-4322-ae8f-8e6a373fed9a">Angajăm un manager de vânzări entuziast și cu abilități de lider! Alătură-te echipei noastre dinamice și ai ocazia să îți pui în valoare cunoștințele și experiența în domeniul vânzărilor.

Dacă ești o persoană pasionată de interacțiunea cu clienții și ai o abilitate de a motiva și ghida o echipă către atingerea obiectivelor, acesta este locul potrivit pentru tine.

Responsabilitățile tale vor include:
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări;
  • Planificarea și coordonarea activităților;
  • Identificarea oportunităților de creștere a veniturilor și stabilirea obiectivelor specifice;
  • Gestionarea relațiilor cu clienții cheie și dezvoltarea unei rețele de clienți noi.
Cerințe:
  • Experiență demonstrată într-o poziție similară;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Orientat către rezultate și atingerea obiectivelor;
  • Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a motiva colegii;
  • Cunoștințe avansate de limbă română și rusă.
Oferim un mediu de lucru stimulant, cu posibilitatea de a-ți dezvolta cariera într-un domeniu plin de provocări și o echipă profesionistă gata să te susțină în atingerea obiectivelor.

Aplică acum și alătură-te echipei noastre de succes!
Echipa de Resurse Umane
Happy HR
Ключевые навыки
Time Management Lucru în echipa Empatie Managementul proiectelor Comunicare Abilități interpersonale

Преимущества

Визитные карточки

Командировки

Тимбилдинги

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?