Опубликовано вчера

RESPONSABIL DE CURĂȚENIE (Îngrijitoare încăpere)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Angajam femeie de serviciu!

Cerințe:

  • sa posede certificat medical (controlul medical pentru alimentația publică);
  • punctualitate, harnicie;
  • vorbitoare a limbilor română și rusă.

Condiții de muncă:

  • Angajare oficială în câmpul muncii;
  • Salariu competitiv si motivant;
  • Pachet social complet;
  • Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv;
  • Loc de munca in sect. Centru mun. Chisinau.

Responsabilități:

  • asigurarea curățeniei zilnice a sălii de primire a oaspeților;
  • execută lucrări suplimentare necesare menținerii curațeniei (spălarea veselei, evacuarea deseurilor menajere etc.);
  • menținerea igienei și a standartelor de siguranță.

PERSOANA DE CONTACT: [показать номер]068941139

Ключевые навыки
Reziliență Lucru în echipa Empatie Creativitate Adaptabilitate Comunicare Etica în muncă

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?