Опубликовано вчера

Ingrijitoare batrani

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 800 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бухарест, За границей, Клуж-Напока, Румыния

Описание вакансии

Cerințe:

  • Experiență anterioară în îngrijirea persoanelor vârstnice sau în domeniul medical este un avantaj.
  • Abilități excelente de comunicare și empatie.
  • Capacitatea de a asculta cu atenție nevoile și preocupările rezidenților.
  • Cunoștințe de bază în primul ajutor și gestionarea situațiilor de urgență.
  • Bună stare de sănătate fizică și mentală pentru a face față cerințelor fizice și emoționale ale muncii.

Condiții de muncă:

  • Program 24 cu 48
  • Cazarea si masa este asigurata de catre angajator
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata

Responsabilități:

  • Abilități solide în îngrijirea personală, cum ar fi îmbrăcarea, îngrijirea igienei personale și asistența în deplasare.
  • Respect față de demnitatea și intimitatea rezidenților.
  • Abilitatea de a lucra în echipă cu personalul medical și cu alți îngrijitori.

Mai multe detalii la numarul de Whats Upp +[показать номер]40792877649

О компании

Sunt o companie de recrutare , cautam personal specializat in domeniul horeca (restaurante) , personal casnic (bone, menajere) , in constructii.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?