Опубликовано вчера

Sudor

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii: medii sau medii speciale tehnice;
  • Cunoaşterea limbilor : română şi rusă;
  • Disponibil(ă) de a lucra în ture ( 7:00-14:30, 14:30-22:00);

Responsabilități:

  • Sudează la mașina de sudat metale cu comanda numerica;
  • Urmareste respectarea tehnologiei de sudare și a standardelor interne de calitate;

Oferim:

  • Loc de muncă stabil;
  • Angajarea oficială comform Codului Muncii al RM;
  • Alimentarea gratuită;

CV-urile sînt recepționate la poșta electronică: hr@oiltech.md
Tel.: [показать номер]069502503
Adresa: Botanica, str. Salcâmilor 5, Chișinău

Ключевые навыки
Adaptabilitate Lucru în echipa Comunicare Învățare continuă

Преимущества

Бонусы и премии

О компании

Compania „Oiltech” produce protectoare din metal și plastic destinate protecției țăvilor folosite în conductele de petrol și gaz.

Operatorii sunt instruiți de către maiștri din producere în baza instrucțiunilor corespunzătoare funcției, Politicii de Calitate și Regulamentul Intern. Sunt dotați cu îmbrăcăminte, încălțăminte de lucru și prînzul gratuit în cantina companiei.

Angajații responsabili au posibilitatea de creștere profesională și de avansare în carieră în cadrul companiei.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Botanica, str. Salcâmilor 5
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?