Опубликовано вчера

Bioinginer Medical

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Старая почта

Описание вакансии

Cerinte fata de candidat:

  • Studii superioare în: Medicină, Inginerie Biomedicală;
  • Experienţă relevantă de minim 2 ani;
  • Cunoaşterea limbii engleze la nivel mediu sau avansat;
  • Participarea anterioară în procedura de achiziţii publice;
  • Excelente abilităţi de interrelaţionare, comunicare şi negociere;
  • Implicare şi capacitate de a face faţă unor sarcini complexe;
  • Deținerea permisului de conducere categoria B.
Noi garantăm:
  • Lucrul în una din cele mai mari companii din domeniul farmaceutic;
  • Salariu motivant și atractiv cu angajare absolut oficială și întreg pachet social;
  • Telefonie corporativă;
  • Prime de sărbători;
  • Teambuildinguri și evenimente corporative;
  • Condiții confortabile de muncă și un program de muncă 5/2, de la 9:00 la 18:00;
  • Posibilități de instruire și dezvoltare profesională.
Ключевые навыки
Adaptabilitate Lucru în echipa Time Management Comunicare Învățare continuă

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Визитные карточки

Командировки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Рабочая форма

Гибкий рабочий график

Подарки на разные случаи жизни

Покрытие расходов на профессиональную сертификацию

Оплата жилья в случае переезда

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Prodiafarm это сеть аптек " Hippocrates" . Сеть основана в 2003 году. На сегодняшний день сеть представлена более чем 150 филиалами расположенными по всей территории Республики Молдова.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?