Опубликовано вчера

Inginer-șef

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul electro-energetic, tehnic și/sau construcții;
  • Cunoștințe vaste în domeniul normelor tehnice, normelor securității și sănătății muncii, legislației în vigoare;
  • Experiență într-o funcție similară minim 5 ani;
  • Cunoştinţe de operare pe calculator (Word, Excel etc.) Autocad, WINSMETA;
  • Cunoștințe avansate a limbilor: română, rusă;
  • Abilitatea de a lucra cu devizele de cheltuieli;
  • Calități de lider și un bun conducător de echipă;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Posesia autovehiculului propriu este obligatorie.

Condiții de muncă:

  • Post de muncă în cadrul unei companii aflate în proces de dezvoltare dinamică;
  • Salariu stabil de la 15000 MDL Net;
  • Posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte importante de construcție și renovare din cadrul companie;
  • Multiple posibilități de a pune în practică cunoștințe și competențele profesionale, oportunitatea de a avansa în carieră;
  • Asigurăm volum de lucru 12 luni pe an.

Responsabilități:

  • Gestionarea serviciilor de mentenanță;
  • Punerea în funcțiune a noilor instalații, echipamente, utilaje etc.;
  • Toate tipurile de rețele inginerești interne și externe (electricitate, alimentare cu apă, canalizare, gaz, încălzire, sisteme de ventilație, aer condiționat etc.);
  • Însușirea și respectarea prevederilor normelor, regulamentelor, procedurilor și reglementărilor care se aplică în activitățile pe care le efectuează (norme PSI și SSM, etc);
  • Modernizarea utilajelor existente;
  • Elaborarea și gestionarea bugetului de mentenanță și întreținerea clădirii;
  • Coordonarea activităților de întreținere a clădirilor și a instalațiilor din dotarea acestora;
  • Responsabilități cu privire la probleme tehnico-administrative (urmărire lucrări la instalații și clădiri, achiziții publice, recepția lucrărilor);
  • Coordonarea cu furnizorii de materiale;
  • Asigurarea funcționării tuturor tipuri de echipamente;
  • Supravegherea stării tehnice a echipamentelor, utilajelor și a instalațiilor;
  • Organizarea reparațiilor a echipamentelor, utilajelor și a instalațiilor.
Отправить резюме

О компании

Suntem o companie dinamică și modernă ,care și-a dovedit spiritul de profesionalism și transparența pe piața R.M. oferind servicii extrem de apreciate de Clienți . Cu o experiență de peste 15 ani . “MEGAPARC” S.R.L. își desfăsoară activitatea în domenii diverse cum ar fi construcții, imobiliare sau investiții .

Noi oferim un mediu de lucru plăcut și cu reale oportunități de dezvoltare profesională precum și un salariu atractiv care îți va asigura un trai decent.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, bd. Dacia 31
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?