Недавно опубликовано

Manager de Proiect

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Poziție vacantă: Manager de Proiect

Responsabilități principale:

  • Colaborare cu liderii: Colaborare strânsă cu Managerul de Produs și Lead Developer.
  • Dezvoltarea echipei: Dezvoltarea și susținerea sarcinilor pentru echipa de dezvoltatori.
  • Managementul proceselor: Organizarea și conducerea grooming-ului backlog-ului și a altor ritualuri agile.
  • Monitorizare și evidență: Gestionarea sarcinilor și monitorizarea îndeplinirii acestora.
  • Mediere și leadership: Rol de mediator într-o echipă interdisciplinară cross-platform.
  • Planificare și strategie: Planificarea sprinturilor pentru proiect și participare activă la crearea și implementarea roadmap-ului proiectului.

Calități personale și competențe:

  • Capacități analitice: Analiză profundă a informațiilor și luarea deciziilor bine fundamentate.
  • Abilități organizatorice: Gestionarea eficientă a mai multor sarcini și atenție la detalii.
  • Cunoștințe profesionale: Înțelegerea metodologiilor Agile și Scrum, experiență cu instrumente de management al proiectelor (Git, Jira, Trello, Asana).

Candidatul ideal:

Căutăm un fost specialist QA cu experiență în testarea manuală a proiectelor, care dorește să treacă în domeniul managementului de proiecte. Este importantă dorința de dezvoltare și învățare în gestionarea proiectelor.

Ce oferim:

  • Echilibru între muncă și viața personală.
  • Resurse pentru învățare și dezvoltare: Acces la cursuri online, certificări, conferințe și seminarii.
  • Salariu competitiv: Bazat pe experiență și competențe.
  • Loc de muncă confortabil: Birou dotat cu toate necesitățile pentru un mediu de lucru confortabil, inclusiv zonă de relaxare și cafea gratuită.
  • Model de lucru hibrid: Posibilitatea de a lucra de acasă și din birou.
  • Program flexibil: Alegeți începutul și sfârșitul zilei de lucru.

Informații de contact:

Telefon: +[показать номер]373 69499439

Email pentru CV-uri: info@xairo.com

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?