Недавно опубликовано

Operator call center slovakian / czech language

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Salut, avem posturi vacante pentru cunoscători de limba cehă sau/si slovacă. Vezi mai jos care sunt cerințele jobului și aplică CV-ul pentru a ne cunoaște!

Cerințe:

Cunoașterea limbilor: Ceha sau Slovaca. Cunoaşterea unei alte limbi străine constituie un avantaj;
Cunoștințe generale PC
Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;
Abilități de comunicare și negociere

Beneficii:

Super grafic de muncă, Luni-Vineri, de la 09:00-18:00
Nivel salarial stabil
Oficiu in inima orasului
Sprijin si ajutor din partea echipei.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: hr.novateam@gmail.com
Telefon: [показать номер]07966717

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str.Stefan cel Mare si Sfant
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?