Недавно опубликовано

Zidar (Austria)

Основная информация

Зарплата:
от 2 500 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
За границей

Описание вакансии

Vei beneficia de:

  • un salariu de 17,53 EUR brut / oră + 26,40 EUR net diurnă/zi;
  • cazare asigurată și plătită de firma angajatoare, inclusiv cheltuielile de întreținere;
  • contract de muncă încheiat direct cu angajatorul austriac;
  • contract de mediere transparent cu Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe;
  • posibilitate de a primi un avans după 40 de ore lucrate;
  • dreptul la pensie și alocație ”Kinderbeihilfe”;
  • un spor de min. 25% pentru orele suplimentare;
  • traducerea documentelor în limba germană oferită gratuit de compania noastră;
  • îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
  • asigurări (medicală, în caz de accident);
  • dezvoltare și avansare pe plan profesional;

Atribuțiile postului:

  • pregătirea de mortar, beton și alte materiale de construcții;
  • tăierea de cărămidă și piese prefabricate și introducerea lor în forme;
  • finisarea construcției;

Cerințele postului:

  • buletin sau pașaport românesc;
  • cunoștințe de limba germană – la nivel conversațional;
  • experiență în domeniu;
  • permis de conducere categ.B;
  • posibilitate de deplasare cu autoturismul personal;

Vrei un job?

Contactează-ne la [показать номер]0773 787 443, [показать номер]0772 228 893, [показать номер]0773 320 229 sau aplică mai jos.

О компании

SILVERHAND este o agenție multinațională de recrutare și consiliere în carieră cu sediul principal în localitatea Poznan, din Polonia. Primul punct de lucru din România a fost deschis în anul 2014 și se află în Timișoara, primul oraș liber al țării noastre.

Colaborăm cu angajatori din  Germania, Austria, Olanda, Islanda, Belgia, Norvegia, Irlanda. Silverhand este cea mai ușoară cale pentru a găsi un job sigur și stabil în Europa.

Serviciile noastre sunt și vor rămâne mereu gratuite!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?