Опубликовано вчера

Curier, mun.Chișinău și or.Ialoveni

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 16 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Яловены

Описание вакансии

Samurai își mărește echipa și este în căutare de Curier!

Noi oferim:

  • Salariu motivant, 55 lei/comandă
  • Program de lucru în ture
  • Instruire și dezvoltare profesională continuă la locul de muncă
  • Pachet social complet
  • Posibilitatea creșterii profesionale

Cerințe:

  • Mijloc de transport propriu (autovehicol, trotinetă electrică, scuter, bicicletă auto, bicicletă);
  • Atitudine pozitivă orientată către client și rezultat;
  • Initiațivă, ambiție și abilități înalte de comunicare.

Ce va trebui  să faci?

  • Să livrezi produsele companiei către client rapid și calitativ!

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str.Tiraspol 5
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?