Опубликовано вчера

Manager Auditor

crown VIP Компания
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Аэропорт, Бачой, Ботаника, Бубуечь, Будешты , Буюканы, Вадул-луй-Водэ, Гидигич, Дурлешты, Кишинёв, Кодру, Крикова, Рышкановка, Скулянка, Ставчены , Старая почта, Сынджера, Телецентр, Центр, Чеканы, Чореску

Описание вакансии

Suntem în căutarea unui profesionist dedicat pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Manager Auditor. Dacă aveți experiență în domeniul auditului și sunteți pregătit să vă asumați o poziție de conducere, vă invităm să faceți parte din echipa noastră dinamică.

Responsabilități:

  • Planificarea activităților de auditare;
  • Analizarea riscurilor și dezvoltarea măsurilor pentru reducerea acestora;
  • Managementul echipei de auditori, atribuirea responsabilităților și revizuirea performanței echipei;
  • Asigurarea finalizării în timp util a auditurilor;
  • Optimizarea procesului de audit pentru creșterea conformității și eficienței;
  • Supravegherea activității echipei și a asistenților de audit, asigurând conformitatea cu cerințele metodologiei de audit a clientului și cu cerințele legale, apreciind factorii de piață interni și externi relevanți, asigurând furnizarea eficientă și în timp util a angajamentelor;
  • Supravegherea și direcționarea bugetării, planificării, coordonării și controlului angajamentelor în conformitate cu metodologia de audit a clientului și cerințele de afaceri pentru a asigura furnizarea eficientă a serviciilor și recuperarea maximă;
  • Îndrumarea, formarea și mentoratul Seniorilor pentru a-i ajuta în furnizarea eficientă a angajamentelor și în direcționarea colaboratorilor lor, asigurând finalizarea în timp util și eficientă și furnizarea eficientă a serviciilor la standardul solicitat pentru fiecare angajament;
  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor valoroase cu clienții, departamentele de afaceri și personalul, pentru schimbul de informații și identificarea și progresul cerințelor actuale și viitoare de audit;
  • Asistarea echipei de conducere superioară în monitorizarea eficacității serviciilor de audit furnizate, furnizarea de feedback și reflectarea asupra calității serviciului în consecință;
  • Pregătirea rapoartelor pentru conducerea superioară a clienților și comitetelor de audit.

Cerințe:

  • Experiență de minim 5 ani în domeniul auditului;
  • Cunoștințe temeinice despre cerințele și practicile de audit și control;
  • Bune cunoștințe ale legilor și reglementărilor în domeniul companiei;
  • Abilități de construire a echipei și de leadership;
  • Abilități analitice și matematice solide;
  • Fiabilitate, productivitate și atenție la detalii;
  • Experiență practică bună cu MS Office, în special Excel;
  • Cunoștințe despre software-ul de contabilitate;
  • Studii superioare în domeniul Contabilității sau Finanțelor.

Oferim un mediu de lucru plăcut, salariu competitiv și posibilitatea de a crește profesional. Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul la adresa de email indicată.

Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră și așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Ключевые навыки
Audit COntabilitate Analiza datelor Excel Statistică Securitatea datelor Finanțe Managementul proiectelor Gândire critică Time Management Leadership Abilități interpersonale Toleranță Networking

Преимущества

Зона отдыха

Тимбилдинги

Вознаграждение за лояльность

Персональные бонусы

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?