Недавно опубликовано

Manager Regional de Vinzari pentru Romania

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
За границей, Румыния, Яссы

Описание вакансии

Companie cu o activitate de peste 15 ani pe piață, in topul celor mai bune companii din domeniul comercializării tehnicii agricole, angajează Manager Vînzări Regional.

Beneficii:

  • Vînzarea tehnicii agricole
  • Numele si brandurile vindute de catre companiei sunt foarte vestite si clientii vor intra in discutii cu Dumneavoastra foarte usor si cu incredere (garantam)
  • Oferim Salariu decent si achitat la timp
  • Oferim posibilitați de creștere profesională
  • Colectiv tînăr și prietenos
  • Șeful este o persoană adecvată

Cerințe:

  • Experiență în vînzări
  • Să ai abilități de a negocia și de a convinge
  • Să fie atent la detalii
  • Cunoașterea limbilor romînă
  • Cunoașterea P.C.
  • Permis de conducere Categoria B
  • Automobil personal este un avantaj (compania achita amortizarea si compustibilul)

Doritorii pot expedia C.V. la E-mail: lidka-2013@mail.ru
Tel: [показать номер]069005893

Отправить резюме

О компании

Agrotehnica.md este importatorul oficial de tractoare ArmaTrac, Zetor și combinelor Sampo.

Tractoarele ArmaTrac și Zetor sunt cunoscute pentru eficiența lor excelentă a consumului de combustibil, productivității ridicate și durabilității, motiv pentru care sunt solicitate în peste 25 de țări din întreaga lume - un număr care crește rapid datorită cererii mari din partea fermierilor. Având în vedere că agricultura este principala sursă de venit a națiunii, tractoarele ArmaTrac și Zetor lucrează pe terenuri agricole cu o eficiență sporită.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?