Недавно опубликовано

Designer de interior

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii de specialitate de arhitectură/design de interior;
  • Cunoștințe de operare a programelor de proiectare AutoCad, 3Ds Max, Corona,Photoshop, Revit(va fi un avantaj), Sketchup;
  • Cunoștințe tehnice solide;
  • Aptitudini de relaționare și comunicare cu toți membrii implicați în proiect;
  • Atenție la detalii, creativitate, atitudine pozitivă, seriozitate, punctualitate, responsabilitate și capacitatea de a lucra în echipă;
  • Capacitatea de a respecta termenii limită;
  • Capacitatea de realizare a unui proiect integral (releveu- schita- desene tehnice) randare 3D va fi un avantaj;

 Condiții de muncă:

  • Mediu de lucru dinamic;
  • Echipa tinara in formare
  • Birou modern

Responsabilități:

  • Realizarea proiectelor de design interior,(Schita – proiect tehnic);
  • Proiectarea mobilierului și a diverselor detalii de execuție;
  • Realizarea modificărilor ce pot apărea pe parcurs;
  • Raspunde de încadrarea în termenii stabiliți pentru predarea proiectelor și raportarea din timp a stadiului proiectelor aflate în desfașurare;

CV + portofoliu: hopen.arts@gmail.com

Отправить резюме

О компании

Compania realizează proiecte de amenajare interioară și arhitectură atat cu destinație rezidențială (case, vile, apartamente) cît și cu destinație comercială (hoteluri, restaurante, cafenele, sedii de firma, clădiri birouri). HopenArt este o companie cu experiență de peste 7 ani cu  proiecte realizate în RM. și peste hotare. La moment se crează o echipă tânără, dinamică și în permanentă dezvoltare.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Nicolae Testemitanu 17/17, oficiu 4
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?