Опубликовано вчера

Hamal

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Аэропорт, Ботаника, Буюканы, Дурлешты, Кишинёв, Рышкановка, Скулянка, Старая почта, Телецентр, Центр, Чеканы

Описание вакансии

Compania Hamal.Md  -  are un spectru larg de servicii, cu efortul hamalilor din echipă realizam toate lucrarile propuse în cel mai scurt timp, prin urmare suntem în cautare de noi membri la postul de Hamali!

 Oferta Noastră:

  • Angajare oficială și pachet social complet.
  • Oportunități de dezvoltare în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru pozitiv și colaborativ.
  • Program de lucru: luni-vineri.

Responsabilități:

  • Încărcarea/descărcarea mărfurilor cu atenție și acuratețe
  • Asigurarea unei mutări fără probleme pentru birouri și apartamente.
  • Respectarea regulilor și procedurilor de siguranță.

Cerințe:

  • Capacitate fizică bună și rezistență la efort fizic.
  • Experiența anterioară ca hamal este un avantaj, dar nu este obligatorie.
  • Punctualitate si disciplina.

Locatia angajatorului: Chisinau, str. Movileni 77 ( intrare de pe str. Voluntarilor, oficiul Hamal.Md)

Telefon: +[показать номер]373 79040222

Ключевые навыки
Lucru în echipa Comunicare

Преимущества

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Рабочая форма

О компании

Compania noastră este lider în moving și în tot ce ține de încărcare, descărcare și transport mărfuri. Veți putea economisi timpul de la apelul telefonic pînă la încheierea lucrărilor. Ajutor profesionist în moving și transportare a lucrurilor grele și nu prea.

Ani de experiență

Echipă cu o înaltă calificare efectuează orice sarcini în operațiunile de încărcare, descărcare și transport

Compania noastră de moving efectuează mutări, transport de mărfuri în Chișinău și toată Moldova de peste 10 ani. În acest timp, am primit o mulțime de feedback pozitiv de la clienții noștri și am câștigat o reputație de partener de încredere.

Ne străduim să facem ca cooperarea cu noi să fie profitabilă și convenabilă, așa că ne dezvoltăm în mod constant serviciile noastre!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Movileni 77
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?