Опубликовано сегодня

Modelator Aluat

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe

  • Experienta in domeniu modelarii este un mare avantaj
  • Capacitatea de a lucra în colectiv
  • Abilitatea de a lucra rapid manual.
  • Responsabil, disciplinat, fara vicii, rapiditate;

Responsabilități:

  • Modelarea aluatului cu respectarea cerințelor tehnologice.
  • Întinderea aluatului și tăierea conform normelor.

Oferim:

  • Angajare oficială în câmpul muncii cu pachet social deplin;
  • Posibilitate de a lucra într-o companie tînără, performantă şi în continuă creştere
  • Perspectivă de creștere profesională;
  • Prânz gratuit;
  • Salariul  stabil.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul, la adresa de e-mail hr.7spice@gmail.com Cu menţionarea postului vacant, sau vă prezentați la adresa Chișinău, Botanica șos. Muncești 121

Pentru mai multe informatii apelati la numarul de telefon: [показать номер]060022551.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?