Недавно опубликовано

Agent Vânzări în domeniul stomatologiei

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilităţi:

  • Dezvoltarea şi promovarea produselor/vânzărilor;
  • Căutarea activă a clienților, desfășurarea negocierilor încheierea contractelor;
  • Stabilirea relaţiilor de parteneriat cu clienţii NOI;
  • Realizarea obiectivelor în vânzări;

Cerinţe:

  • Abilităţi de comunicare și negociere cu clienţii;
  • Punctualitate şi corectitudine;
  • Experienţa în domeniul vânzărilor constituie un avantaj;
  • Fire dinamică şi inovatoare;
  • Capacitati de organizare;
  • Permis de conducere categoria B!

Automobil propriu constituie un avantaj!

Oferim: Regim de muncă de Luni până Vineri de la 9.00 - 18.00, pachet social, salariu stabil. Salariu de bază motivant + procent din vânzările efectuate!

Expediați CV-ul la adresa de email: andrea@prodent.md sau telefonați +[показать номер]373 79 453950

Отправить резюме

О компании

Prodent-Com SRL a fost infiintata in anul 2002 si in scurt timp a devenit unul dintre cei mai importanti distribuitori de materiale si echipamente de stomatologie pe piata Republicii Moldova.

Compania noastra are in vedere nevoile clientilor carora urmareste sa le ofera servicii complete de cea mai buna calitate: Import si comercializare de consumabile si aparatura de stomatologie atat pentru cabinetele de medicina dentara cat si pentru laboratoarele de tehnica dentara.

  • Asistenta tehnica de specialitate si consiliere pentru toate produsele comercializate
  • Service autorizat si garantie pentru aparatura stomatologica
  • Suntem importatori directi a unor branduri prestigioase si astfel reusim sa oferim clientilor nostri materiale si echipamente la preturi competitive.
  • Acoperim o gama foarte larga de produse atat pentru cabinetul dentar cat si pentru laboratorul de tehnica dentara pentru a veni in intampinarea celor mai exigente cerinte ale dumneavoastra.
  • Impreuna cu furnizorii nostri avem grija sa beneficiati de cele mai bune promotii si de produse inovatoare de foarte buna calitate.
  • Avem o echipa de reprezentanti de vanzari foarte bine pregatita cu experienta vasta in domeniu, gata oricand sa va ofere informatii complete despre produsele pe care le comercializam.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Str. Teilor 9/4
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?