Опубликовано вчера

Agent comercial or. Bălți

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Compania „Gustul magic” SRL  este în căutare de reprezentanți de vînzări profesioniști cu experiență în vînzarea directă activă a produselor alimentare.

Cerințe față de candidați:

  • experiența anterioară într-o poziție similară și o bună cunoaștere a specificului diferitelor zone ale țării minim 3 ani!!!
  • capacitatea de a stabili și a menține contactele într-o perspectivă de lungă durată;
  • studii superioare sau medii;
  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • deținerea permisului de conducere categoria „B”;
  • responsabilitate, punctualitate, perseverență în atingerea scopurilor, abilități de comunicare, orientare spre performanță și spre valorificarea propriului potențial.

Compania oferă:

  • angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social integral;
  • un salariu motivant (de la 15 000 lei);
  • automobil de serviciu;
  • numar corporativ;
  • oportunități pentru dezvoltare profesională și avansare în carieră.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?