Недавно опубликовано

Lăcătuș reparator

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

De cine avem nevoie:
Angajăm un lacătuș reparator cu experiență pentru a se alătura echipei noastre dinamică. Căutăm o persoană motivată și pricepută, cu abilități în repararea și întreținerea echipamentelor specifice domeniului nostru.

Responsabilități cheie:

  • Identificarea și diagnosticarea defecțiunilor, oferind soluții eficiente și durabile;
  • Efectuarea reparațiilor curente reieșind din necesitățile Centrelor Mediale;
  •  Asigurarea funcționării optime a diverselor echipamente și sisteme, inclusiv încuietori, balamale și alte accesorii;

Cerințe privind cunoștințele:

  • Experiență anterioară în domeniul reparațiilor lacătelor și a lucrărilor de întreținere într-un mediu non-industrial.
  • Abilități practice și cunoștințe solide despre repararea elementelor (tehnică sanitară, uși, lăcăți, montarea/instalare etc..)
  • Abilități de diagnosticare și rezolvare a problemelor cu atenție la detalii.
  • Comunicare eficientă și abilități bune de lucru în echipă.
  • Responsabilitate și atitudine proactivă.

Condiţii:

  • Program de lucru 8 ore/zi.
  • Salariu pe baza rezultatelor întâlnirii;
  • Sunt călătorii pe teritoriul țării;
  • Perioada de probă este de 1 lună.

CV-urile se recepţionează la adresa de e-mail: hr@clinica-sante.md(vă rugăm să indicaţi poziţia pentru care aplicaţi). Pentru mai multe informații puteți contacta Departamentul resurse umane la următoarul număr de telefon: [показать номер]079774114.

Отправить резюме

О компании

Clinica Sante a transferat experiența de peste 25 de ani de activitate medicală în România pe teritoriul R. Moldova, prin deschiderea a peste 24 Centre Medicale în diferite localități a țării. Astăzi Centrele Medical Clinica Sante Moldova pun la dispoziția pacienților o gamă largă de investigații de laborator la cele mai bune prețuri raporate la calitate, servicii de consultații medicale la cei mai buni specialiști, accesibilitate pentru pacienți prin amplasarea Centrelor pe tot teritoriul R. Moldova.

Calitate europeană a investigațiilor de laborator și profesionalismul medicilor consultanți

Primul Centru Clinica Sante din Moldova a fost deschis în 2013 la Chișinău și în mai puțin de 6 ani de servicii medicale racordate la standarde de înaltă calitate europeană pot beneficia pacienți din peste 15 orașe și centre raionale (Chișinău, Ialoveni, Hîncești, Strășeni, Orhei, Călărași, Ungheni, Briceni, Bălți, Soroca etc. ) În prezent locuitorii din raioane nu mai trebuie să vină în capitală pentru a beneficia de servicii medicale profesionale. Indiferent de localitate unde își are Centrul Medical, Clinica Sante pune la dispoziția pacienților aceeași calitate a serviciilor. Clinica Sante face peste 600 de analize medicale de laborator, investigații de imagistică medicală (ecografie, electrocardiogramă, endoscopie) și numără peste 60 de medici specialiști.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?