Недавно опубликовано

Avocat

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Unde este în căutarea unui Avocat talentat și motivat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Candidatul ideal va oferi îndrumare și suport juridic, asigurându-se că operațiunile noastre de afaceri sunt conforme cu toate legile și reglementările relevante.

Atribuții:

  • Oferiți consultanță juridică într-o gamă largă de probleme, inclusiv contracte comerciale, conformitate cu reglementările, proprietate intelectuală și guvernanță corporativă.
  • Examinați, negociați și redactați acorduri și documente juridice pentru a asigura alinierea cu obiectivele companiei și cerințele legale.
  • Colaborați cu diverse departamente din cadrul companiei pentru a dezvolta strategii și soluții juridice.
  • Identificați potențialele riscuri juridice și elaborați soluții proactive pentru a le diminua.
  • Reprezentați compania în cadrul procedurilor legale, dacă este necesar.
  • Rămâneți la curent cu modificările legilor și reglementărilor care pot afecta compania și industria sa și oferiți instruire echipelor relevante, după caz.

Calificări necesare:

  • Diplomă în drept de la o universitate acreditată și licență de practică a dreptului în Moldova.
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă; se preferă cunoașterea limbii engleze.
  • Minim 3-5 ani de experiență juridică, de preferință în cadrul unui mediu corporativ.
  • Gândire analitică puternică și abilități de rezolvare a problemelor.
  • Abilități excelente de comunicare scrisă și verbală.
  • Abilitatea de a lucra independent și ca parte a unei echipe, gestionând mai multe sarcini simultan.
  • Cunoștințe în domeniul dreptului tehnologiei, inclusiv în domeniul comerțului electronic și al confidențialității datelor.
  • Mare atenție la detalii și orientare spre rezultate.
  • Abilități solide de negociere și capacitatea de a construi și menține relații cu clienții și echipele interne.

De ce noi?

  • Oportunitatea de a vă dezvolta cariera în cadrul unei companii înfloritoare, dinamice și inovatoare, aflată în prima linie a tehnologiei și a inovației.
  • Un mediu de lucru de susținere și colaborare care încurajează dezvoltarea și creșterea profesională.
  • Un pachet de compensații și beneficii competitive.

Dacă sunteți un profesionist juridic calificat și pasionat care dorește să aibă un impact semnificativ în cadrul unei companii în creștere rapidă, vă încurajăm să aplicați. Alăturați-vă nouă la Unde și faceți parte din călătoria noastră interesantă!

Отправить резюме

О компании

  • Companie în creștere, dinamică și inovatoare, aflată în prima linie a tehnologiei și inovației.
  • Echipă dinamică, cu mediu de lucru cald și colaborativ.
  • Diverse beneficii pentru angajați și programe de recompensare pentru a crește satisfacția la locul de muncă și a consolida loialitatea angajaților.
  • Oficiul amenajat modern in centrul Chisinaului

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?