Недавно опубликовано

Manager în turism (Favorit-Tur)

Основная информация

Зарплата:
от 18 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințe față de candidat:

  • Cunoașterea avansată a limbii române și ruse;
  • Cunostințe de operare PC (Sisteme de rezervări, Sisteme de căutări, E-mail, Word, Excel etc.);
  • Experienta in domeniu, de la 2 ani.

Descrierea jobului:

Angajat în departamentul de vânzări.

  • Comercializarea produselor turistice (pachete turistice, bilete avia, excursii, circuite etc.) - relație directă cu clienții.

Oferta companiei:

  • Salariu, Bonusuri și procent din vânzări
  • Relax-Tur / info-tur (gratuit) la mare și la munte
  • Sistem inteligent de distribuire a apelurilor, repartizat egal fiecarui angajat, direct pe telefonul personal de muncă (Peste 5000 apelurile anual)
  • Sistem super-simplificat de expediere a ofertelor turistice, în doar câteva click-uri.
  • Sistem de înregistrare a contractelor turistice (din orice colț al lumii, din telefon, tabletă, calculator etc.)
  • Sistem robotizat de expediere a notificărilor direct către clienți (Notificări: anunțarea turistului în privința înregistrării contractelor, sumelor încasate, ridicării pachetelor turistice, felicitări ș.m.a).

Atenție:  În extra-sezon(1 septembrie - 30 aprilie) orarul de muncă este de 6 ore + 1 oră masa

Salariul minim: de la 18000 lei

* Rugăm persoanele cointeresate sa transmita CV-ul la adresa de e-mail: angajare@favorit-tur.md.

Persoanele selectate vor fi contactate și invitate la interviu.

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?