Опубликовано вчера

Manager de vinzari

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка, Ставчены , Старая почта

Описание вакансии

Cerințe:

  • Experienta de munca in domeniul vinzarilor sau a distributiei va constitui un avantaj
  • Cunoasterea limbilor romina si rusa la nivel de comunicare avansat
  • Responsabilitate si punctualitate
  • Spirit de echipa, atitudine pozitiva
  • Utilizator PC (nivel mediu)
  • Permis de conducere

Condiții de muncă:

  • Loc de munca stabil si interactiv;
  • Contract individual de munca + tot pachetul social (asigurare sociala, asigurare medicală, impozite etc);
  • Posibilităţi reale de avansare;

Responsabilități:

  • Agentul de vanzari negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;
  • Raspunde de intocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale in conformitate cu acordurile incheiate cu clientii), incasari si plati in numerar;
  • Urmareste atragerea permanenta a clientilor noi;
  • Indeplinirea planului de vanzari lunar si anual stabilit;
  • Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;
  • Intocmeste periodic rapoarte, statistici etc.

О компании

Lider pe piata locala, Agroforta-M propune solutii inteligente de irigare pentru toate categoriile de plante si soluri.

Oferim consultanta in domeniu agricol, subventionare, sporirea calitatii si a cantitatii produselor.

Suntem familiarizati cu toate inovatiile in domeniu.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?