Недавно опубликовано

SMM

Основная информация

Зарплата:
14 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutarea unei persoane resposabile, capabile și dornice de se autodezvolta în cadrul companiei în calitate de SMM.

Responsabilitățile tale vor fi:

  • Postarea conținutului pe rețelele de socializare în conformitate cu planul de acțiuni;
  • Filmarea/fotografierea obiectelor finalizate, procesului de producere, produselor;
  • Gestionarea parteneriatelor cu influencerii, găsirea noilor parteneri;
  • Identificarea canalelor eficiente de promovare;
  • Raportarea eficacității social media;
  • Postarea anunțurilor pe canale de publicitate;
  • Realizarea campaniilor Google Ads.

Cerințe:

  • Experiență într-o funcție similară de minim 1 an;
  • Cunoașterea aplicațiilor de editare fotografii/video;
  • Cunoașterea ideală a gramaticii limbei române;
  • Responsabilitate, operativitate în lucru.

Vei avea parte de:

  • O echipă tânără și dinamică;
  • Salariu motivant;
  • Pachet de documente sociale;
  • Ceai/cafea din partea companiei;
  • Oportunități de creștere și dezvoltare.

Dacă ești interesat, așteptăm CV-ul și portofoliul tău pe următorul e-mail: decorstonemd@gmail.com

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?