Опубликовано вчера

Designer de mobilă

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Mobo Kitchens & Home angajează designer/proiectant de mobilier.

Oferim:

  • Loc într-o echipă tînără și ambițioasă în Showroom-ul nostru, stradela Studenților 15A.
  • Salariu motivant Bază+ %;
  • Oportunități de creștere și dezvoltare.

Cerințe:

  • Viziuni și simț estetic;
  • Experiență în proiectarea mobilierului după cerințele și specificul clientului;
  • Identificarea celor mai bune soluții de amenajare conform încăperii și cerințelor clientului;
  • Cunoasterea unui program de proiectare/design specific;
  • Elaborarea design-ului în varianta 3D și schițele tehnice în 2D;
  • Prezentarea proiectului și negociere cu clientul;
  • Posibilitatea de a se deplasa la clienți pentru măsurări (mașină proprie – prezintă un plus);
  • Seriozitate, Amabilitate, Responsabilitate, Modestie.

Așteptăm CV-ul tau la adresa: mobokitchens@gmail.com

Tel. [показать номер]060331331

О компании

Am pus în aplicare toată experiența noastră acumulată de-a lungul anilor și am creat un atelier de producere a mobilierului pentru bucătării și restul casei. Producem bucătării inedite, o mulțime de articole pentru toată casa și aducem fericire în casa clienților noștri.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, stradela Studenților 15A
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?