Опубликовано вчера

Tapițer Producere mobilă / Oбивщик мягкой мебели с опытом работы

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem cea mai mare rețea de magazine de mobilă din Republica Moldova, având o experiență de peste 20 ani. Cu fiecare an, creștem, ne dezvoltăm și tindem spre mai mult, ținând cont de această, angajăm: Tapițer.

Asigurăm:

  • Pachet Social și condiții normale de muncă.
  • Dejun și prânz gratuit.
  • Punctul de angajare în câmpul muncii: str. Calea Ieșilor 10, (Sculeanca), lângă magazinul "Fourchette", Fox Mart.

Transport disponibil:

Rute de troleibuz-1,5,8,18,23. Rute de microbuz-106, 108, 123, 135, 136, 154.

Ne puteți contacta la Telefon [показать номер]067104471, Ion. Telefonați între orele:[показать номер]10.00-17.00.

Отправить резюме

О компании

Compania MOBVARO-M SRL este lider pe piata din Republica Moldova in comercializarea de Mobilă

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?