Опубликовано вчера

Laborant

Основная информация

Зарплата:
от 13 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Disciplina, punctualitate, lucru in echipa.

Condiții de muncă:

Responsabilități:

Efectuarea investigatiilor hematologice, biochimice, citologice, urina, cal, raclaj, teste rapide, Babezia, microscopie etc.

Отправить резюме

О компании

Centrul veterinar. Prestam servicii veterinare. Avem terapie, chirurgie, radiologie, ultrasonografie, laborator, hotel, frizerie canina si felina, etc. Suntem in cautarea unor angajati energici, responsabili si ambitiosi cu perspectiva de crestere profesionala. Aptitudini de lucru in echipa. Studentii de la medicina veterinara sunt bineveniti. Cunoasterea limbilor romana si rusa. Graficul de lucru full-time sau part-time. Luni-simbata. Salariul se discuta individual, la momentul angajarii, in dependenta de studii, experienta, abilitati profesionale. Persoanele care vor cunoaste cardiolgie, ecocardiografie, ecg, vor fi motivati suplimentar.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Florica Niță 7/2
Телефон:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?