Опубликовано вчера

Profesor de aritmetica mentala

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Хынчешты

Описание вакансии

Deschidem scoala de aritmetica mentala in orasul Hincesti si angajam 2 profesori.
Graficul de munca este dupa masa sau in weekend.
Va oferim toata instruirea necesara. Nu este nevoie de experienta.
Locatia este in centru.

Condiții:

  • persoană zâmbitoare, pozitivă și energică, care doreşte să se dezvolte în sfera educațională și lucrul cu copiii;
  • persoană doritoare să învețe tehnica de calcul cu abacul și să o predea mai departe copiilor în centru;
  • motivat să ajute copiii în procesul de învăţare;
  • crede în potențialul de dezvoltare al fiecărui copil;
  • abilități excelente de comunicare și lucrul în echipă.

Avantaje:

  • experiență în lucrul cu copii de vârstă preșcolară și școlară;
  • absolvent sau în curs de absolvire a învățământului superior în Psihologie sau Pedagogie
  • experiența pedagogică;
  • abilitaţi de a lucra înWord, Excel şi E-mail.

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Зона отдыха

Командировки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Гибкий рабочий график

Подарки на разные случаи жизни

Покрытие расходов на профессиональную сертификацию

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Școala de chitară “DreamGuitar”

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Str. Vasile Alecsandri 82a
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?