Опубликовано вчера

Vânzator Consultant

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Без образования
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Буюканы, Кишинёв, Рышкановка, Чеканы

Описание вакансии

  • Obiectivul funcției: Comercializare bauturilor alcoolice împachetate și a snakurilor!
  • Sectorul:  Buiucani/ Riscani

Condiții de muncă:

  • Grafic de lucru 4/2, orele: 10:00-22:00
  • Salariu motivant + % vinzari!
  • Experiența constituie un avantaj!

Responsabilități:

  • Deservirea și consultarea clienților în privința sortimentului, proprietăților și caracteristicilor produselor;
  • Receptionarea producției conform cantității și calității;
  • Aranjarea produselor în vitrină;
  • Menținerea curățeniei și ordinii la locul de muncă.

Cerințe:

  • Studii medii sau medii de specialitate;
  • Experiență de muncă în sfera vînzărilor constituie un avantaj sporit;
  • Apt din punct de vedere medical (controlul medical pentru alimentația publică);
  • Cunoasterea limbilor română și rusă.

Profilul candidatului:

  • Persoană dinamică și pozitivă, orientare spre client;
  • Comunicativitate, putere de convingere;
  • Acuratețe, disciplină, grad înalt de responsabilitate și atenție;
  • Rezistența la stres.

Oferim:

  • Lucru într-o echipă dinamică, calificată și cu scopuri comune;
  • Pachet social integral;
  • Salariu atractiv, motivat și individualizat;
  • Posibilitatea de avansare în carieră

Persoana de contact: Dorin, [показать номер]69917059

E-mail: stoian.dorin@mail.ru

Vă așteptăm cu drag în echipa Beer Crab!

Ключевые навыки
Comunicare Lucru în echipa Adaptabilitate Soluționarea problemelor Umor Creativitate

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Тимбилдинги

Рабочая форма

Подарки на разные случаи жизни

Путешествия

Покрытие расходов на профессиональную сертификацию

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Beer Crab este o berărie! La noi găsiți bere vie, raci și creveți!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Социальные сети:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Чеканы, str. Vadului Voda 70/1
Кишинёв, Рышкановка, bd. Moscovei 8/2
Кишинёв, Буюканы, str. Paris 51/4

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?