Опубликовано вчера

Manager vânzări

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Suntem o companie de transport, expediție si brokeraj vamal, cu sediul în Republica Moldova și România, cu o echipă tânără și dinamică.
Tindem mereu să ne extindem, astfel suntem în căutarea unui Manager vânzări cu experiență, talentat și motivat pentru a se alătura echipei noastre.

Cerințe:

  • Experiență de lucru în domeniul vânzărilor;
  • Excelente abilități de comunicare cu clienții;
  • Abilități de negociere și promovare a serviciilor;
  • Competențe de lucru individual și în echipă;
  • Punctualitate, responsabilitate şi executivitate;
  • Cunoșterea limbilor română și rusă, engleză - constituie un avantaj;
  • Cunoașterea computerului la nivel de utilizator.

Responsabilități:

  • Identificarea și atragerea potențialilor clienți;
  • Prezentarea, promovarea şi vînzarea serviciilor companiei prin telefon și personal;
  • Negocierea şi încheierea contractelor;
  • Menţinerea relaţiilor cu clienţii existenţi;
  • Asistență informațională a clienților;
  • Întocmirea rapoartelor lunare privind rezultatele înregistrate.

Oferta companiei:

  • Grafic de muncă: flexibil;
  • Salariu negociabil;
  • Telefon mobil cu abonament avansat;
  • Mediu de lucru plăcut;
  • Sprijin și ajutor permanent din partea echipei;
  • Echipă dinamică, companie în continua creștere în ultimii 9 ani;
  • Training-uri, team building-uri.

Trimiteți CV cu mențiunea "Manager vânzări servicii transport și brokeraj".

Date contact:
Telefon: +[показать номер]37368240004
Persoana de contact: Victoria
E-mail: victoria@imperador.md

Преимущества

Мобильный телефон

Кофе / чай / снеки

Талоны на питание

Зона отдыха

Командировки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Подарки на разные случаи жизни

О компании

Suntem o companie de transport, expediție si brokeraj vamal , cu sediul în Republica Moldova și România. Cu o echipă tânără și dinamică, vă putem furniza servicii de transport într-o singură/ambele direcții (cu încărcare totală – FTL și parțială – LTL) pe întreg teritoriul Republicii Moldova, Europa, CSI, SUA și Asia Centrală . La fel, compania IMPERADOR S.R.L. oferă servicii de brokeraj vamal în Republica Moldova și România, ceea ce va duce la optimizarea cheltuielilor și siguranța bunurilor transportate.

Folosim rețeaua noastră pentru a ajuta clienții să își gestioneze bunurile mai eficient în toate lanțurile de aprovizionare. Pe măsură ce companiile din ce în ce se îndreaptă către IMPERADOR pentru soluțiile de transportare, îi împuternicim pe angajații noștri să furnizeze servicii clienților prin tehnologia noastră informatică.

Astăzi, IMPERADOR este pe radar în orice industrie care necesită transport sau logistică. Lucrăm în strânsă colaborare cu clienții, analizăm întreaga lor rețea de distribuție, de la punctul de origine până la consumatorul final, pentru a identifica oportunitățile.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Uzinelor, 11
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?