Опубликовано вчера

Kinetoterapeut

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Буюканы, Кишинёв

Описание вакансии

Cerinte catre candidat:
  • Studii superioare in domeniul Kinetoterapiei sau reabilitatii fizice;
  • Experienta de lucru in domeniul kinetoterapiei, preferabil in mediul clinic;
  • Cunoasterea metodelor si tehnicilor moderne din kinetoterapie;
  • Capacitatea de a lucra in echipa si abilitati bune de comunicare cu pacientii;
  • Grija fata de pacienti si etica profesionala.

Responsabilitati:

  • Efectuarea procedurilor si exercitiilor directionate catre recuperarea organismului ;
  • Monitorizarea si documentarea progresului pacientilor;
  • Mentinerea si actualizarea cunostintelor in domeniul kinetoterapiei cu implimentarea noilor metode de tratament;
  • Asigurarea securitatii pacientului in timpul procedurilor.

Conditii de munca:

  • Oferim pachet social complet ( asigurare medicala, concediu anual platit etc.)
  • Grafic de lucru stabil : de luni pana vineri, sambata si duminica zile de odihna.
  • Perfectionare continua in cadrul centrului; desfasurarea seminarelor, cursurilor.

Daca sunteti cointeresati, trimiteti CV-ul la adresa electronica atasata mai jos.

iruna24@rambler.ru

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?