Опубликовано вчера

Inginer microbiolog

Основная информация

Зарплата:
9 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Яловены

Описание вакансии

Cerințe: studii superioare în domeniul vinificației
Condiții de muncă: lucrul se desfășoară în laboratorul întreprinderii
Responsabilități:

  • Organizarea și desfățurarea la timp a controlului microbiologic, a materiei prime, auxiliare, a produselor finite, încăperilor, echipamentului tehnologic, comunicațiilor, ambalajului, mijloacelor de transport, etc.
Отправить резюме

О компании

Combinatul de Vinuri de Calitate "Mileştii Mici" este o întreprindere vinicolă cu renume, specializată în producerea, păstrarea, comercializarea vinurilor şi deservirea turiştilor în galeriile subterane ale vinăriei.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Яловены, com. Mileștii Mici
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?