Опубликовано вчера

Broker de Vânzări

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

C1 Logistics caută Broker de Vânzări!

Responsabilități ale postului:

  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții și partenerii.
  • Identificarea oportunităților de afaceri și încheierea contractelor de vânzări.
  • Gestionarea ofertelor și negocierea termenilor contractuali.
  • Monitorizarea pieței și a tendințelor industriei pentru a identifica noi oportunități.
  • Pregătirea și prezentarea rapoartelor de vânzări.
  • Fii pregătit pentru sarcini suplimentare, dacă este necesar.

Oferim:

  • Angajare oficială.
  • Salariu NET competitiv + bonus.
  • Program de lucru: Luni-Vineri: 15:00-00:00.
  • Posibilități de creștere profesională și financiară.

Cerințe:

  • Diplomă de licență în domenii precum Economie, Marketing sau Afaceri.
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel intermediar.
  • Competență în utilizarea MS Excel și MS Outlook.
  • Abilități de comunicare și negociere excelente.
  • Atenție la detalii și capacitatea de a lucra sub presiune.

Cum să aplici: Trimite CV-ul tău în engleză la hr@c1-logistics.com sau furnizează-ți datele de contact, iar noi te vom contacta.

О компании

C1 Logistics is a fast-growing management logistic company. We are specializing in assisting with transportation needs in the United States.

We are a strong lift and assistance to our business-partners in streamlining and expanding their operations. The ideology is the key to our success. Our trust to clients turns out to be the greatest value for side-by-side cooperation. That is why we offer a variety of services that enable any trucking company to grow together with us.

By choosing us, our clients receive:

  • High-quality distribution;
  • Responsibility and respect for our clients;
  • Reliable and efficient logistics ensuring timely delivery.

We invite everyone who wants to develop in the field of logistics, earn well and grow, regardless of age, gender, or work experience, to join our team. Join us, and together we will build a successful future for our company.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?