Опубликовано вчера

Operatori depozit

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Candidatul Ideal

  • Rezistență la munca fizică presupusă de manipularea mărfii din depozit, descărcare/încărcare;
  • Studii: minim 8 clase;
  • Cunostințe de încărcare, manevrare și descărcare a mărfii în condiții de siguranță.

Descrierea jobului

  • Încărcarea și descărcarea expedițiilor din mașinile curierilor;
  • Verificarea integrității și numărului expedițiilor (coletelor) ce urmează a fi încărcate/descărcate;
  • Scanarea tuturor expedițiilor pe care le încarcă sau descarcă cu cititorul mobil.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul la adresa de poștă electronică: office@fancourier.md

О компании

FAN Courier oferă locuri de muncă de top alături de curieri dedicați și o echipă gata să primească mereu noi membri!

Din 1998 în România, din 2021 și în Republica Moldova

Prezența FAN Courier în Republica Moldova a venit ca răspuns la cererea clienților pentru un serviciu de curierat modern, rapid și de încredere, atât pentru livrările interne, cât și pentru cele transfrontaliere.

Prin investițiile în tehnologie, infrastructură și inovație plănuite pe piață locală ne propunem să devenim rapid alegerea evidentă a clienților și să ajungem liderul pieței de curierat în Republica Moldova, loc pe care îl ocupăm, cu mândrie, din 2006 pe piața din România.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, str. Industriala, 75
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?