Опубликовано сегодня

Ambalator produse de Patiserie/Cofetărie

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Без образования
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Cerinţe:

  • Experienţă în domeniul patiseriei, ambalarea produselor finite;
  • Responsabilitate şi dorinţă de a lucra.

Atribuţii:

  • Ambalarea produselor finite conform cerinţelor;
  • Îndeplinirea sarcinilor expuse de superior;
  • Asigurarea în permanenţă a ordinii şi curăţeniei la locul de muncă.

Oferim:

  • Pachet social deplin;
  • Promovare pe plan profesional;
  • Prânz asigurat de companie;
  • Salariu motivant.

Pentru mai multe informații puteți apela: [показать номер]060022551.
Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră!

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?