Опубликовано сегодня

Cofetar

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Старая почта

Описание вакансии

Patiseria Granier este în căutarea unui Cofetar pentru prepararea dulciurilor, produselor de patiserie, prajituri si alte produse de cofetarie. Dacă esti o persoană energică, pozitivă și dornică de a lucra te invităm să faci parte din echipa Granier.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Experianța în preparare produselor de cofetarie, nivelarea, asamblarea tortelor, prepararea tartaletelor, eclerelor;
  • abilitati de comunicare
  • Responsabilitate și punctualitate.
  • graficul de munca este 4 zile lucrătoare  urmate de 2 zile libere de la orele 07:00 - 19:00;

Condiții de muncă:

  • Salariu oficial,motivant;
  • potrivit pentru studenti;
  • prinz gratuit

Locul vacant este la producerea Granier situată la Poșta Veche.

Mai multe detalii le găsiți la numărul de telefon [показать номер]079901771 sau la adresa electronică granier.dh@gmail.com

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Кофе / чай / снеки

Рабочая форма

Подарки на разные случаи жизни

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

De mai bine de 7 ani aducem bună dispoziție și gusturi cu tradiții din toate țările lumii, bucurând pe fiecare dintre voi.

Sunt sigură că deja aveți produsul vostru preferat și mult îndrăgit, iar asta ne face să fim mândri și să excelăm.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка, str-la.Studentilor 2/4
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?