Опубликовано вчера

Director Operațional

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Аэропорт, Бачой, Ботаника, Бубуечь, Буюканы, Дурлешты, Кишинёв, Кодру, Рышкановка, Скулянка, Ставчены , Старая почта, Сынджера, Телецентр, Центр, Чеканы, Чореску

Описание вакансии

Suntem un holding puternic cu operațiuni extinse în diverse domenii ale industriei auto, inclusiv vînzări, chirii auto, spălătorii, service, vulcanizare, transport mărfuri și tractări auto. Căutăm un Director Operațional dedicat și strategic pentru a conduce eforturile noastre integrate și pentru a asigura eficiența și creșterea durabilă a întregului nostru portofoliu.

Responsabilități:

  • Definirea și implementarea strategiilor operaționale pentru fiecare direcție a industriei auto în cadrul holdingului.
  • Gestionarea și coordonarea echipelor din diferite departamente pentru a asigura coeziunea și realizarea obiectivelor comune.
  • Supravegherea performanței operaționale și identificarea oportunităților de optimizare și îmbunătățire continuă.
  • Dezvoltarea și implementarea standardelor de calitate și siguranță în toate aspectele operaționale.
  • Stabilirea și monitorizarea bugetelor, asigurând utilizarea eficientă a resurselor.

Cerințe:

  • Experiență anterioară semnificativă în conducerea operațiunilor în industria auto sau domenii conexe.
  • Abilități puternice de leadership, comunicare și luare de decizii.
  • Viziune strategică și capacitatea de a îndeplini obiectivele de creștere și eficiență.
  • Experiență în gestionarea echipelor multidisciplinare și în conducerea schimbărilor organizatorice.
  • Cunoștințe solide de operare a calculatorului și a pachetului Microsoft Office.

Ofertă:

  • Pachet salarial atractiv și beneficii competitive.
  • Oportunități ample de dezvoltare profesională și avansare în cadrul unui holding puternic.
  • Mediu de lucru dinamic și stimulant, alături de profesioniști talentați și dedicați.
  • Posibilitatea de a modela și influența dezvoltarea operațională a unui holding cu impact major în industria auto.

Dacă sunteți interesat să faceți parte dintr-o echipă profesionistă și dedicată, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul la adresa E-mail: nagoltrans.hr@gmail.com, sau apelați +[показать номер]373 60911855 +[показать номер]37360665557   +[показать номер]37360911834. Așteptăm să vă cunoaștem mai bine!

Ключевые навыки
Time Management Etica în muncă Analiza datelor Leadership Networking Statistică SEO/SEM marketing Securitatea datelor CRM Managementul proiectelor Lucru în echipa Abilități interpersonale

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Tранспортные расходы

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Визитные карточки

Командировки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Дополнительные выходные

Путешествия

Покрытие расходов на профессиональную сертификацию

Материальная помощь при заключении брака и рождения ребенка

Оплата жилья в случае переезда

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Compania Noastră este dedicată oferirii serviciilor de înaltă calitate în domeniul AUTO. Ne concentrăm pe satisfacția clienților și furnizarea soluțiilor optime pentru nevoile lor legate de vehicule. Cu o echipă experimentată și pasionată de industria auto, activăm pentru a oferi servicii variate și fiabile, într-un mod profesionist și eficient.

Misiunea noastră este de a oferi clienților noștri servicii auto de încredere, de calitate superioară și adaptate nevoilor lor individuale. Suntem dedicați furnizării de soluții complete și eficiente pentru întreținerea, reparația și îmbunătățirea vehiculelor, contribuind astfel la siguranța și confortul clienților noștri.

Servicii oferite de noi prezintă o gamă largă de servicii auto, inclusiv:

  • Service și reparații auto pentru toate mărcile și modelele de vehicule.

  • Vânzări și închirieri de vehicule, oferind opțiuni variate pentru nevoile și bugetul clienților.

  • Comerț cu piese de schimb de calitate, garantând fiabilitatea și performanța vehiculelor.

  • Montaj și instalare de accesorii auto, personalizând și îmbunătățind vehiculul conform preferințelor clienților.

  • Înlocuirea parbrizelor și reparații de geamuri auto, asigurând siguranța și vizibilitatea optimă în timpul condusului.

  • Servicii de vopsire și caroserie, restabilind aspectul estetic al vehiculelor.

  • Diagnosticare și testare auto avansată, pentru identificarea și remedierea eficientă a problemelor tehnice.

  • Întreținerea regulată a vehiculelor, diagnosticarea și remedierea problemelor tehnice, schimbul de ulei, înlocuirea pieselor uzate sau defecte, echilibrarea și alinierea roților, repararea sistemelor electrice și electronice etc.

Scopul nostru este de a fi partenerul de încredere al clienților noștri în toate aspectele legate de vehiculele lor. Echipa noastră de specialiști dedicată și pasionată are expertiza necesară pentru a oferi servicii profesionale și soluții personalizate, asigurându-ne că fiecare client primește experiența de calitate pe care o merită.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?