Недавно опубликовано

Antrenor fitness

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Cerinţe:

  • Studii în domeniu: un certificat eliberat de o instituție acreditată
  • Abilități înalte de comunicare, atitudine pozitivă, responsabilitate
  • Constituție atletică, pregătire fizică bună
  • Cunoaşterea limbilor română și rusă
  • Experiența este binevenită
  • Flexibilitate la regimul de muncă (în ture)

Responsabilități:

  • Efectuează antrenamente personale
  • Monitorizează clienții în timpul turei de serviciu
  • Învață și ajută clienții să utilizeze în mod corespunzător echipamentul sportiv
  • Acordă primul ajutor în caz de accidente.

Remunerarea și condițiile de muncă:

  • Nivel înalt de salarizare
  • Posibilitatea de a frecventa gratuit piscina, sala de forță
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?