Недавно опубликовано

Maseur/ Maseuza

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Буюканы, Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutarea unui Maseur/ Maseuză talentat(ă) și dedicat(ă) pentru a se alătura echipei noastre.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în furnizarea masajului general, anticelulitic, sportiv și terapeutic;
  • Certificare și calificare validă în masaj (se va solicita dovada la interviu);
  • Empatie și atenție la nevoile individuale ale clienților.

Condiții de muncă:

  • Oportunitate de a lucra într-un mediu medical modern, cu facilități de ultimă generație;
  • Posibilitatea de a vă dezvolta abilitățile și cunoștințele în domeniul masajului;
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei.

Responsabilități:

  • Realizarea sesiunilor de masaj general, anticelulitic, sportiv și terapeutic ( 60 min);
  • Consultarea clienților pentru a înțelege nevoile și dorințele lor în ceea ce privește terapia de masaj;
  • Adaptarea tehnicilor de masaj pentru a aborda problemele individuale ale clienților și a le oferi o experiență personalizată.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la info@harper.md sau să ne telefoneze la numărul [показать номер]076021098

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?