Недавно опубликовано

Bucătar

Основная информация

Зарплата:
9 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Работа посменно
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Tucano Coffee este în căutare de Cook!

Eşti tânăr? Eşti original? Dacă ai o pasiune pentru gătit, dacă îți dorești să te dezvolți lucrând într-un Coffee Shop creativ în Chișinău și într-o echipă tânără și dinamică, atunci ești persoana potrivită!

Aici la Tucano Coffee vei avea parte:

  • De un job super interesant;
  • Te vei dezvolta profesional și personal;
  • Salariu motivant;
  • Colegi prietenoși și atmosferă fermecătoare;
  • Iar oaspeții mereu te vor aprecia pentru gustul bucatelor lor.

Este important:

  • Să îți placă să prepari mâncarea cu entuziasm;
  • Să fii comunicabil;
  • Organizat;
  • Responsabil/ă.

Vei fi responsabil/ă de:

  • Prepararea bucatelor conform rețetelor tehnologice;
  • Decorarea vitrinei cu produse;
  • Respectarea normelor sanitare;
  • Crearea bunei dispoziției a oaspeților.

Ește pregătit? Te întrebi ce să faci?
Te-ai decis? Ești pregătit? Atunci:  sună la numărul [показать номер]079091421 și înscrie-te la un interviu.
Vrem să fii parte din echipa noastră!

Отправить резюме

О компании

De ani buni suntem impresionați de cultura bogată a amerindienilor, captivați de caracterul neobișnuit, colorat și bogat al acestei culturi, caracterizată în special de traiul în armonie cu natura.
Ulterior, călătorind prin lume, am găsit în fiecare țară câte o cafenea micuță, care ne atrăgea prin ambianța sa deosebită. Aceste cafenele aveau ceva în comun, pe lângă aromele îmbietoare de cafea ne ademeneau atât căldura și bunăvoința vizitatorilor, care își savurau cafeaua și discutau fără grabă, cât și senzația de dragoste, liniște și libertate.

Toate aceste experiențe au servit drept factori decisivi în crearea conceptului coffee shop-urilor Tucano Coffee, axat pe design etno, atmosferă și cultura țărilor producătoare de cafea.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Nicolae Dimo 4/1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?