Опубликовано вчера

Designer de mobila, salariu 20.000 - 30.000 lei

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 25 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Mobmagic angajeaza designer la proiectarea mobilei corp.

Cerinte:

  • Persoana punctuala, responsabila,comunicabila, creativa, harnica,atenta la detalii
  • experienta in domeniu minim 2-3 ani,
  • Cunoasterea limbii romane obligatoriu
  • Automobil personal (ar fi un avantaj)
  • Cunoasterea 3DMax,Autocad.

In ce consta lucrul:

  • Deplasarea la client pentru luarea marimilor.
  • (400 lei masurarile sunt achitate de client)
  • Pregatirea si adaptarea desenelor conform cerintelor clientului,
  • Expedierea desenului catre client.
  • Lucru cu clientul in Showroom, alegerea feroneriei si materialelor,
  • Calcularea pretului mobilerului conform feroneriei si materialelor alese de client.
  • Mentinerea dialogului cu clientul pina la instalarea mobilei.
  • Pregatirea specificatiei mobilei,tehnicii si feroneriei pentru a transmite informatia tehnologului.

Plata este 5%  din pretul contractului.

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?