Опубликовано сегодня

Tehnolog/ Proiectant (Bazis mobilier)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Cunoașterea de luarea a masurărilor;
  • Proiectarea mobilierului și cunoașterea tuturor nuanțelor a mobilei la comandă;
  • Controlul schimbărilor intervenite în comenzi;
  • Controlul calității etapelor de producție.

Cerințe:

  • Cunoașterea feroneriei, materialelor;
  • Cunoștințe avansate de utilizare în Bazis Mobilier (Pro100 optional);
  • Experiență de cel puțin 1-2 ani în utilizarea sistemelor Bazis Mobilier;
  • Cunoștințe tehnice privind procesul de producție și utilajele folosite în activitatea de producție a mobilierului;
  • Cunoștințe avansate de operare PC;
  • Disciplină, abilități de comunicare;
  • Capacitate de a lucra în echipă.

Compania oferă:

  • Salariu atractiv;
  • Pachet social.
Отправить резюме

О компании

Executăm cele mai stilate și calitative dulapuri. Modele standard și la comandă individuală. Realizăm bucătării la comandă din materiale de calitate superioară.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?