Недавно опубликовано

Barista (cu experiență)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ce căutam noi:

  • Abilități bune de comunicare;
  • Experiența de muncă, minim 1 an pe o poziție similară este obligatorie;
  • Cunostinte avansate în domeniul cafelei;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă obligatoriu, engleza reprezintă un avantaj.

Ce vei face:

  • Prepara băuturi conform standerdelor de calitate;
  • Consulta oaspeții;
  • Menține ordinea la postul tău de muncă.

Noi îți oferim:

  • Dezvoltare profesională într-o echipă tânără și ambițioasă;
  • Oportunitate de angajare cu contract pe perioadă nedeterminată și din prima zi de muncă;
  • Investiție în dezvoltarea profesională de specialitate;
  • Posibilitate de avansare în carieră;
  • Pe lângă salariul de bază motivant, vei lua și bonus de performanță.

Nu ezita să ne expediezi CV-ul cu tău la poșta noastra electronică: hr@scs.md">hr@scs.md, sau să ne contactezi la numărul: [показать номер]060053395 (Irina).

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?