Опубликовано вчера

Manager pe vânzări B2B

Основная информация

Зарплата:
50 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

E-PRIME își mărește echipa! Compania este iportator si instalator nr.1 in Republica Moldova (eprime.md). Suntem în căutarea unei persoane resposabile, capabile și dornice de se autodezvolta în cadrul companiei în calitate de manager pe vânzări in piata B2B.

Dacă vrei să faci parte din echipa E-PRIME, e de dorit să îndeplinești următoarele condiții:

  • Studii superioare finalizate în management/ marketing/ business; Capacități de a promova produsele;
  • Experiență de lucru în vânzări;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.

Cerințele postului sunt:

  • Consultarea clienților;
  • Pregătirea ofertelor comerciale pentru clienți; Încheierea contractelor de vânzare cu potențialii clienți și demararea acestora; Căutarea și atragerea noilor clienți.
  • Avantajele pe care le oferim sunt: Salariu motivant + cota parte din profit (creste compania cresteti si voi)
  • Tot pachetul social; Lucru cu o echipă tânără și dinamică; Instruire.

(Salariu + cota parte din companie (profit))

Dacă ești gata de o colaborare frumoasă, te rugăm să ne trimiți CV-ul pe hr@eprime.md sau să ne contactezi la numărul de telefon: [показать номер]069332852 Илья

Отправить резюме

О компании

Компания E-PRIME занимает лидирующие позиции на рынке солнечной энергетике в Молдове! Устанавливаем солнечные станции для частых домов и бизнеса.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Mihai Eminescu 41/1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?