Опубликовано вчера

Vinzator consultant or. Cahul

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кагул

Описание вакансии

Căutăm manager vânzări!
Cunoștințe:

  • Microsoft Word/Excel

Cerințe:

  • Experiență în vânzari minim 1 an;
  • Cunostinte de a negocia și de a convinge;
  • Abilități de lucru în echipă;
  • Seriozitate și punctualitate.

Responsabilități:

  • Indeplinirea planului de vânzări;
  • Consultarea clienților la telefon, oficiu și elaborarea ofertelor;
  • Cunoșterea gamei de produse, caracteristicile tehnice.
  • Participa activ in cautarea noilor clienti;

Oferim:

  • Dezvoltare profesională și oportunități de carieră;
  • Program de lucru: Luni - Vineri (8:30-17:30);
  • Pachet social complet.

Trimite-ne CV-ul, împreună cu poza ta și câteva rânduri despre tine și de ce ți-ar plăcea să lucrezi cu noi la adresa de email: info.kasteel@mail.ru,Tel.  068 680 032.

Отправить резюме

О компании

Kasteel, compania producătoare de țiglă metalică, tablă cutată, sistema de scurgere și accesorii pentru acoperișuri, are la bază comunicarea liberă și spiritul de echipă. Aici, angajații beneficiază de un mediu de lucru dinamic și prietenos, unde ideile sunt apreciate și promovarea internă este o prioritate.

Cu o experiență solidă de peste 10 ani în producție, comercializare și montaj de materiale de acoperiș de înaltă calitate în clădiri rezidențiale și industriale, ne străduim să oferim suport tehnic personalizat pentru fiecare client, având în vedere cerințele și bugetul acestuia, oferind consultanță în alegerea produselor potrivite.

Suntem în căutarea de Manageri/consultanți, agenți în vânzări, șoferi, operatori producere pentru a ne extinde echipa.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кагул, Stefan Cel Mare nr.29
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?